Clicky

دنیای ایلیا

دنیای شگفت انگیز  ابرقهرمانان

به ماجراجویی در دنیای ایلیا ادامه دهید

داستان ایلیا از اینجا شروع شد

"بیماری تمام شهر را فراگرفته و هیچ درمانی برای آن وجود ندارد. هر کدام از مردم شهر هر لحظه ممکن است به هیولایی غیر قابل کنترل تبدیل شوند و این‌ها فقط یک قدم از یک نقشه بزرگ است. ایلیا و دوستانش بی خبر از این نقشه شوم و برای پیدا کردن دارویی نایاب قدم به یک آزمایشگاه می‌گذارند. جایی که او باید بین زنده ماندن و نجات مردم یکی را انتخاب کند"
فداکاری ایلیا برای نجات جان مردم از او قهرمانی می‌سازد که به او قدرتی ماورائی برای مقابله با ارتش سایه داده شده. نیروهای پلیدی که به فرماندهی قائن برای نابودی بشر می‌جنگند و از ابتدای تاریخ تلاش کرده‌اند جهان را در تاریکی فرو ببرند. حالا وظیفه ایلیا ست که در برابر آن‌ها بایستد. اما ایلیا در این مسیر تنها نیست. او باید با دوستانش گروهی از مبارزان تشکیل دهد و در این راه پیر دانایی که از هزاران سال پیش راهنمای مبارزان بوده به آن ها کمک خواهد کرد.

داستان ایلیا را در مجموعه
​​​​​​​کمیک بوک سریالی ایلیا دنبال کنید

// فصل اول
تولد یک قهرمان
// جلد 1-12

برای قهرمان شدن حتما لازم نیست قدرت خارق‌العاده‌ای داشته باشی. این انتخاب‌‌های درست هستند که از تو یک قهرمان می‌سازند. امیرعلی هرگز تصور نمی‌کرد، درست زمانی که به دنبال تهیه‌ی داروهای مادرش رفته، مجبور به انتخاب بین نجات مردم شهر و نجات جان خودش باشد. او با این انتخاب قدم به دنیای جدیدی گذاشته است، دنیای نبرد همیشگی نور و تاریکی. دنیایی که در آن قهرمانی جدید متولد خواهد شد. ایلیا...

فیـــــــلر//
جلد 13//

وقتی مرتضی وسط ناهارخوری مدرسه عصبانی شد و فریاد زد: “همه گوش کنید! این امیر علی عجیب غریب شده. غیب        می‌شه! زورش زیاد شده!” ؛ امیرعلی و آرش و کامران اصلا فکر نمی‌کردند راز  مهمشان به خاطر یک شوخی بچه‌گانه به همین راحتی فاش شود. رازی که بر ملا شدن آن می‌تواند جان امیرعلی و دوستانش را به خطر بیاندازد.

// فصل دوم
طلسم سایه
// جلد 14-16

طوفان سرخ به پاخاسته و قائن یاران جدیدش را فرا می‌خواند تا به آن‌ها قدرت تاریکی ببخشد.
این‌بار خاندان سایه نزدیک‌تر از همیشه در کمین ایلیا نشسته‌اند. ایلیا قرار است در برابر نوجوانی هم سن وسال خودش اما با قدرتی تاریک و شکست ناپذیر مواجه شود.

// فصل دوم
// جلد 17-19